ТОВ ППУ ПРОФІТ
Область поиска:
ТОВ ППУ ПРОФІТ
Киев, Працюємо по Україні

О нас

ППУ ПРОФІТ лого для фирм бланк.jpg

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

 

        ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ - пенополиуретан ).

          Маємо професійний досвід  більше 12 років по нанесенню напиленням жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування. Утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно вирішує на довгі роки пінополіуретан.

Овоче- та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні та складські приміщення, ємності, котельні, баки- гідроакумулятори, резервуари тощо - пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить термін життя холодильного та опалювального обладнання, суттєво зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші ресурси! (утепление ангара, склада, овощехранилища, цеха ппу напыляемым жестким пенополиуретаном жесткой пеной БАСФ BASF)

          За довгі роки на будівельному ринку України, ми добре вивчили чого потребує сучасний клієнт і намагаємося завжди йти в ногу з часом і тому пропонуємо тільки високоякісні послуги та виключно якісні матеріали світових брендів, в першу чергу, таких як Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина) для своїх клієнтів за адекватними цінами. Наша компанія ППУ ПРОФІТ має досить навичок і досвіду, професійне обладнання високого тиску з гідравлічним приводом, 380 Вольт - щоб надавати якісну послугу: напилення пінополіуретанових систем в самих різних сферах застосування. Для своїх клієнтів пропонуємо послугу з утеплення, термо і гідроізоляції, теплоізоляцію жорсткими пенополіуретановим композиціями.

           Виконуємо професійне зовнішнє та внутрішнє утеплення приватних будинків, котеджів, мансардних поверхів, горіщ, гідроізоляцію фундаментів, підвалів, цоколя. ( утепление мансарды, мансардного этажа, чердака напыляемым пенополиуретаном ппу жесткой пеной БАСФ BASF )

Наша команда виконує роботи якісно і швидко.

Гарантія на роботи та матеріали не менше 5 років, на німецький БАСФ - не менше 10 років.

Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

           

         Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

 

Завжди готові Вас проконсультувати в будь-якому питанні що стосується теплоізоляції або напилення.

Не втрачайте свого дорогоцінного часу на пошуки, телефонуйте нам прямо зараз і ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені результатом виконаної нами роботи.

 

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

http://www.ppu-profit.com/

Працюємо по Україні. Знаходимось у передмісті Києва.

Подивитись виконані нами роботи, 2009 - 2022 рр. можна ТУТ або ТУТ

Докладніше про послуги та ціни ТУТ

https://instagram.com/ppu_profit/

https://www.facebook.com/OOOPPUProfit/

https://www.youtube.com/user/MKPReal

ППУ то є краще із майбутнього!
Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його.
З повагою та побажаннями миру
Ігор Жмурко, директор ТОВ "ППУ ПРОФІТ"
Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється
office@ppu-profit.com
+38 (050) 356-81-58
+38 (067) 630-55-21 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp)

DSC_0038.jpg DSC01361.JPG Холодильник-Прогресс.jpg

Конкурентные преимущества компании:

Великий досвід проведення робіт у самих різних сферах застосування жорсткого пінополіуретану із закритою коміркою. Професійне нанесення обладнанням високого тиску (гідравліка) Індивідуальний підхід до кожного замовника, прозорі, зрозумілі розрахунки витрат та вартості матеріалу. Активно працюємо компонентами замовника по фіксованим договірним цінам за переробку напиленням комплекту, тонни тощо

Товары / Услуги:

Теплоізоляція, утеплення, термо- і гідроізоляція пінополіуретаном (ППУ). Професійне нанесення (ППУ) методом пошарового напилення жорсткого пінополіуретану. Використовуємо технологію ремонту м'яких покрівель руберойдовий без демонтажу старого утеплювача і руберойду шляхом напилення покрівельного пінополіуретану з подальшим нанесенням захисного покриття. Утеплення овочесховищ, фруктосховищ, ангарів, складів, холодильних і морозильних камер, ємностей, автотранспорту. Теплоизоляция, утепление, термо - и гидроизоляция пенополиуретаном (ППУ). Профессиональное нанесение (ППУ) методом послойного напыления жесткого пенополиуретана. Используем технологию ремонта мягких рубероидных кровель без демонтажа старого утеплителя и рубероида путем напыления кровельного пенополиуретана с последующим нанесением защитного покрытия. Утепление овощехранилищ, фруктохранилищ, ангаров, складов, холодильных и морозильных камер, емкостей, автотранспорта. Наружное и внутреннее утепление промышленных и гражданских строений, частных домов и коттеджей. Термо - и гидроизоляция фундаментов и цокольных этажей, подвалов, перекрытий и пр. Работаем по всей Украине.

Город:

Киев, Киевская область

Адрес компании:

Працюємо по Україні

Время работы:

9:00 - 19:00 пн - сб

Контактное лицо:

Ігор Жмурко

Телефон:

Skype:

+38 (067) 630-55-21 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal)

Дата основания:

2009

Руководитель:

Директор Жмурко Ігор Петровичпо 20 Выводить