ООО ППУ ПРОФИТ
Область поиска:
ООО ППУ ПРОФИТ
Киев, Киевская область, Коцюбинское, ул. 8-го Марта, 21

Утепление мансард. Напыление пенополиуретана по стропильной части. Жесткий ППУ БАСФ, Германия

7778.5 грн

235.00

Купить
Код 2063138
Поставщик ООО ППУ ПРОФИТ
Единица измерения 1 м. куб. (40 кг.) ППУ
Оценка

Описание

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ (ДСТУ Б В.2.6-187:2013)

До уваги зацікавлених осіб!

ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

Працюємо по Україні. Знаходимось у передмісті Києва.
Маємо професійний досвід більше 10 років по нанесенню напиленням жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування, у тому числі в АПК. Утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно вирішує на довгі роки пінополіуретан.

Овоче- та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні, офісні та складські приміщення, ємності, котельні, баки- гідроакумулятори тощо - пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить термін життя холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші кошти!

Ціноутворення 2020 р: 199 $ – 250 €/м3 ППУ у готовій, жорсткій формі, ~40 кг. в гривнях по курсу.
Це близько 11 $ – 13,75 € за 1 метр квадратний, ізольований пінополіуретаном суцільно пошарово загальною товщиною 5 - 6 см. (50 - 60 мм.) для відносно рівної (НЕ плити ребристі бетонні ПКЖ, металочерепиця, профіль, шифер тощо) та гладкої (НЕ пористі, волого поглинаючі пінобетон, газоблок, ракушняк тощо) поверхні.
Ціни формуються виходячи з вартості сировини виробництва БАСФ, Німеччина (лідер галузі, повна українська сертифікація, ТУ) та сировини в-ва КНР, з чи без урахуванням додаткових робіт, таких як підготовка поверхні (видалення за такої необхідності старого вапна, нестійких поверхонь, обезпилення, ґрунтування), при дотриманні рекомендованого виробниками температурного режиму – поверхня має бути більше за +10 С (може принципово відрізнятись від температури навколишнього середовища)
Ми рекомендуємо використовувати сировину світового лідера галузі – компоненти німецької фірми БАСФ (BASF POLYURETHANES GMBH).
Вартість робіт з матеріалами BASF, виробництво Німеччина, по рівній, гладкій поверхні:
• 12 – 13,75 євро товщиною ізоляції 50 – 60 мм;
• 17,6 – 20 євро товщиною ізоляції 80 мм;
• 22 – 25 євро за 100 мм. ППУ – ізоляції.

Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на нерівну поверхню (бетонні перекриття стелі із плит ребристих ПКЖ, профільовані, ребристі, гофровані шифер, черепиця тощо), її площу необхідно розгорнути, за можливості вирахувати коефіцієнт розгортання та застосувати його до лінійних розмірів площі. Це може бути від 1,05 до 1,6 і більше для поверхні із складною геометрією. Так, наприклад, розгортання поверхні традиційно використовуваних стельових перекрить – ребристих плит ПКЖ, збільшує лінійні розміри у 1,51 рази (глибина великих та малих ребр не більша за 25 і 10 см. відповідно). За будівельними нормативами ДБН Д.2.2-15-99 Пп.1.2.4.6 – цей коефіцієнт складає 1,6. Також можливий розрахунок за фактом використаного матеріалу.
Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на пористу, волого поглинаючу поверхню (пінобетон, газоблок, ракушняк тощо) використовують коефіцієнт 1,05 – 1,1 в залежності від стану поверхні та товщини нанесення ізоляції (до 30% при товщині ізоляції 30 мм. по черепашнику, ракушняку, вапняку) або за фактом використаного матеріалу.
При напиленні стель та покрівлі для розрахунку кількості необхідного матеріалу потрібно закласти в розрахунок + (5 – 10)% на технологічні, об'єктивно неминучі втрати у вигляді осідання дрібних частинок (стелю), втрати через вітер (покрівля).
Остаточна вартість формується з урахуванням конкретних умов і обсягів виконуваних робіт, відрядження робітників, доставки устаткування на об'єкт. За умов виконання робіт по складній поверхні та/або в прохолодну погоду кінцева вартість визначається за фактом використаного матеріалу.
Можлива переробка сировини інших, виключно відомих, виробників сировини, у т. ч. м’яких пін на Ваш вибір за договірними цінами за переробку і професійне нанесення.
Роботи проводяться персоналом з великим досвідом робіт з напилювання ППУ, установками високого тиску з переробки пінополіуретану (ППУ) і полісечовини (поліурія, полісечовина ПМ і ГПМ).

Для тех, кто дочитал до этого места), относительно названия данного объявления "утепление мансард": в этом случае мы советует только БАСФ. Немец, достоверно известно, будет радовать десятки лет. Как поведет себя Китай, никто не знает. Решать в итоге конечно Вам и мы сделаем и китайским материалом, о котором, в принципе, плохого не скажешь. На огромных объемах в коммерческой недвижимости он точно себя оправдывает. Для себя любимого, для дома, для семьи - лучше БАСФ. Еще одна историческая справка: фирме в этом году 154 года, 70 с лишним лет они производят ППУ системы для напыления, заливки, трубные, сандвич панельные системы. За все это время педантичные немцы не сподобились к производству мягких пен, только жесткие пенополиуретановые композиции. В данном случае тоже решать Вам, чем утеплить свое жилище и, как вариант, можно и мягкой пеной 8 - 15 кг/м3. Но это точно не будет дешевле, чем жесткой пеной и уж однозначно не лучше. Лично я немцам больше доверяю).
Обращайтесь. Будем рады видеть Вас в числе своих заказчиков.

Майбутнє - це не те, про що ми мріємо,
а те, що ми створюємо!

ППУ - то є краще із майбутнього!
Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його.

З повагою,
Ігор Жмурко, директор ТОВ "ППУ ПРОФІТ"
Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється

+38 (067) 630-55-21 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+38 (050) 356-81-58
+38 (063) 336-75-94

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших замовників
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения